PIOMBO

Płyty meblowe PIOMBO

PIOMBO to innowacyjna matowa powierzchnia. Wprowadzenie nowatorskiej, opatentowanej technologii zastosowania żywic akrylowych utwardzanych za pomocą wiązki elektronów pozwoliło uzyskać wyjątkowe właściwości na powierzchni płyty meblowej, laminatu oraz obrzeża.

Rezultatem jest struktura praktycznie z zerowym odbiciem światła, która to cecha czyni go również odpornym na odciski palców, a mimo to powierzchnia jest delikatna i aksamitna w dotyku. Dodatkowo podwyższona odporność na zarysowania sprawia, iż jest to produkt idealny do zastosowania przy produkcji mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Można go stosować zarówno na powierzchnie pionowe, jak i poziome.

PIOMBO występuje w ośmiu kolorach: od ciepłej bieli, poprzez odcienie beżu i szarości, do czystej czerni.

PIOMBO jako płyta MDF, laminat CHPL i obrzeże jest wyrafinowaną i skoordynowaną powierzchnią do mebli i wnętrz, zarówno w pionie jak i w poziomie.

promienie

nie odbija promieni słonecznych

palec

nie pozostawia odcisków

piorko

delikatna i aksamitna w dotyku

zarysowanie

odporna na zarysowania

*Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. SEBO zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia. Poszczególne partie produkcyjne mogą nieznacznie różnić się odcieniem koloru, dlatego zalecane jest wykonanie danej realizacji z tej samej partii produkcyjnej. Różnice w odcieniu między poszczególnymi partiami produkcyjnymi nie stanowią podstawy dla ewentualnych roszczeń z tytułu reklamacji.

Dane Techniczne

PŁYTY PIOMBO LAMINATY PIOMBO OBRZEŻE PIOMBO
TYP PŁYTA MDF CHPL ABS
GRUBOŚĆ 19 mm 0,8 mm 1 mm
FORMAT 3050 x 1300 mm 3050 x 1300 mm szerokość 23 mm
TYLNA STRUKTURA melamina w strukturze SETA w tym
samym kolorze co powierzchnia PIOMBO